درباره روستاي آقچري

روستای آقچری در غرب تهران واقع شده و ۱۱۰ کیلومتر از تهران تا این روستا فاصله است. این روستا نزدیک شهر طالقان و از توابع شهر آبیک در استان قزوین بوده و برای رسیدن به آن باید از شهر های کرج ، هشتگرد و آبیک بگذریم و وارد جاده طالقان شویم. سپس با پشت‌سر گذاشتن شهرک زیاران و روستای خوزنان می‌توان وارد این روستا شد. روستای آقچری تقریباً ۵۰ کیلومتر با استان قزوین فاصله دارد. وجود اماکن دیدنی و مردمی خون گرم ، آب و هوای معتدل و از همه مهم‌تر شهدای هشت سال دفاع مقدس بر ویژگی‌های این روستا افزوده است. موقعیت دقیق این روستا بعد از زیاران می‌باشد.
آقچری در لغت به معنای چراگاه سفید بوده و یک واژه ترکی است. این روستا دارای معادن سنگ بوده که سهام دارانی را به خود جذب کرده‌ است.

جستجو
جديدترين نظرات ارسالي
خبرنامه پيامكي

 SMS: 20009195151505
شما می توانید با ارسال عدد 1 به شماره پیامک سایت عضو خبرنامه پیامکی شده و آخرین اخبار سایت را از طریق موبایل دریافت نمائید
Email : aqchari |@| gmail.com

Archive for ژانویه, 2009

كليپ ويدئويي مخصوص موبايل از حال و هواي محرم 1387 در روستاي آقچري (حجم 2,29 مگابايت)

محرم 87 آقچري

محرم 87 آقچري

» دانلود كليپ ماه محرم 87 روستاي آقچري

به همت شوراي اسلامي روستاي آقچري كليه كوچه‌ها و خيابان‌هاي روستا نام گذاري شد. همچنين كليه  خانه‌هاي روستا به كد پستي تجهيز شد. در زير مي توانيد 5 تصوير در يك فايل فشرده شده ZIP با حجم كلي 2,34 مگابايت كه بيان‌گر اين مطلب است را دانلود كنيد.

تابلوهاي آقچري

» دانلود مجموعه تصاوير

مجموعه تصاوير محرم 1387 در روستاي آقچري ، شامل 7 عكس در يك فايل فشرده شده ZIP با حجم 3,62 مگابايت را مي‌توانيد دريافت كنيد.

مجموعه تصاوير محرم 87 روستاي آقچري

 » دانلود مجموعه تصاوير محرم 87 روستاي آقچري