درباره روستاي آقچري

روستای آقچری در غرب تهران واقع شده و ۱۱۰ کیلومتر از تهران تا این روستا فاصله است. این روستا نزدیک شهر طالقان و از توابع شهر آبیک در استان قزوین بوده و برای رسیدن به آن باید از شهر های کرج ، هشتگرد و آبیک بگذریم و وارد جاده طالقان شویم. سپس با پشت‌سر گذاشتن شهرک زیاران و روستای خوزنان می‌توان وارد این روستا شد. روستای آقچری تقریباً ۵۰ کیلومتر با استان قزوین فاصله دارد. وجود اماکن دیدنی و مردمی خون گرم ، آب و هوای معتدل و از همه مهم‌تر شهدای هشت سال دفاع مقدس بر ویژگی‌های این روستا افزوده است. موقعیت دقیق این روستا بعد از زیاران می‌باشد.
آقچری در لغت به معنای چراگاه سفید بوده و یک واژه ترکی است. این روستا دارای معادن سنگ بوده که سهام دارانی را به خود جذب کرده‌ است.

جستجو
جديدترين نظرات ارسالي
خبرنامه پيامكي

 SMS: 20009195151505
شما می توانید با ارسال عدد 1 به شماره پیامک سایت عضو خبرنامه پیامکی شده و آخرین اخبار سایت را از طریق موبایل دریافت نمائید
Email : aqchari |@| gmail.com

Archive for آگوست, 2010

همانطور كه مي‌دانيد در روستاي آقچري اسطبل اسبي وجود دارد. اين كليپ كوتاه نيز در مرداد ماه از اسطبل اسب تهيه شده است. فرمت اين كليپ 3GP بوده و در گوشي موبايل قابل پخش است. براي پخش در رايانه نيز مي‌توان از نرم‌افزار  3GP Player استفاده كرد.

دانلود كليپ اسطبل اسب با حجم 3.04 مگابايت

ضمن سلام و تبريك فرا رسيدن ماه مبارك رمضان و التماس دعا در ليالي قدر و همچنين پوزش به خاطر عدم به روز رساني سايت در يك ماه گذشته. در اين مطلب تصاويري از خانه‌هاي قديمي و جديد كه به همت خانم فرزانه عسگري تهيه شده است را تقديم حضورتان مي‌كنيم. منتظر مطالب جديدتر هم باشيد.

مابقي تصاوير در ادامه مطلب …

ادامه مطلب »