درباره روستاي آقچري

روستای آقچری در غرب تهران واقع شده و ۱۱۰ کیلومتر از تهران تا این روستا فاصله است. این روستا نزدیک شهر طالقان و از توابع شهر آبیک در استان قزوین بوده و برای رسیدن به آن باید از شهر های کرج ، هشتگرد و آبیک بگذریم و وارد جاده طالقان شویم. سپس با پشت‌سر گذاشتن شهرک زیاران و روستای خوزنان می‌توان وارد این روستا شد. روستای آقچری تقریباً ۵۰ کیلومتر با استان قزوین فاصله دارد. وجود اماکن دیدنی و مردمی خون گرم ، آب و هوای معتدل و از همه مهم‌تر شهدای هشت سال دفاع مقدس بر ویژگی‌های این روستا افزوده است. موقعیت دقیق این روستا بعد از زیاران می‌باشد.
آقچری در لغت به معنای چراگاه سفید بوده و یک واژه ترکی است. این روستا دارای معادن سنگ بوده که سهام دارانی را به خود جذب کرده‌ است.

جستجو
جديدترين نظرات ارسالي
خبرنامه پيامكي

 SMS: 20009195151505
شما می توانید با ارسال عدد 1 به شماره پیامک سایت عضو خبرنامه پیامکی شده و آخرین اخبار سایت را از طریق موبایل دریافت نمائید
Email : aqchari |@| gmail.com

مجموعه 4 تصویر زیبا با کیفیت عالی قابل استفاده به عنوان تصویر پس‌زمینه در کامپیوتر که در روز طبعیت (13 فروردین 1390) تهیه شده است را می‌توانید هم‌اکنون از سایت روستای آقچری دریافت نمائید.

3پاسخ به “مجموعه تصاویر روستای آقچری در روز طبیعت (13 فروردین 1390)”

 • سلام.
  آقا خیلی خوشحال شدم از اینکه وبسایت زیبای شما رو مشاهده کردم.
  موفق و پیروز باشید.
  راستی زبان محلی ده آقچری چیه؟
  به وبلاگ کوشک هم سر بزن

 • حسن:

  سلام بر شما ، آنقدر زیبا و آرامبخش است که آدم هوس میکنه یه خونه کوچک انجا داشته باشه ، به شما رشک میبرم ، خوش نه حالتون زندگی رو شما روستایی ها میکنید ، آرزوی سلامتی و بهروزی دارم براتون ، در پناه خدا باشید ،

 • حسن:

  ببخشید اشتباه تایپی شد ، ( خوش به حالتون ) منظور بود ، با سپاس

یک نظر بگذارید